Nowości
  • Plany hodowlane !!!!

    Planujemy w tym roku mioty irlandów i gordonów :)

    Zainteresowanch naszymi szczeniakami zapraszamy do kontaktu.


Spodziewamy się szczeniaczków !!!

Aktualności » Spodziewamy się szczeniaczków !!!

Mamą  maluszków zostanie Yoko - sunia o niesamowitym temperamencie, niestrudzona w polu, nigdy nie mająca czasu na odpocznek.

Yoko jest córką naszej Godi (Lad Godiva Loft) która wygrała czeskie konkurs a jednocześnie równiez w Polsce na FT potwierdziła swoje cechy użytkowe. Godka z kolei jest córką naszego nieodżałowanego Dessiego (Desperado Lofty) - psa również mogącego pochwalić się certfikatem użytkowości. 

Na ojca maluchów wybraliśmy tym razem sprawdzonego reproduktora pochodzącego z węgierskiej hodowli Garden Star's, Zaki jest półbratem naszego Lucka (Irish Melody Luck Luke) który jako pierwszy pies w naszch rękach uzyskał dplom I stopnia na FT. To on pokazał mi czym jest praca z seterem, to z nim stawałam tak na prawdę pierwsze kroki w polu.

Spodziewamy się że z tego skojarzenia urodzą się piękne, zdrowe maluszki które po za urodą odziedziczą równiez po swoich przodkach doskonałe cech użtkowe.

Wszystkie nasze szczeniaki jak zawsze zostaną zachipowane, zaszczepione i do nowch domów będą mog wyjechac w wieku 9 tygodni.

Poszukujemy osób chętnch do nawiązania z nami współprac hodowlanej, najlepszą suczkę z tego miotu chcemy pozostawić na warunku hodowlanym.

Zainteresowanych naszmi szczeniakami zapraszam do kontaktu.