Nowości
  • HOTEL

    Od 1 czerwca otwieramy domowy hotel dla psów.

    Jednorazowo przyjmujemy maxymalnie 5 psów, zapewniając im domowe warunki oraz stałą opiekę.

    Więcje informacji w panelu HOTEL


Plany Hodowlane

Mioty » Plany Hodowlane

Nasze plany powoli zaczynają sie realizować :) w obecnej chwili mamy potwierdzona ciażę u naszej Vivi (Dolcevita for Lofty Entuziastas) i czekamy na kontrolne USG u naszej czarnuszki juz niedlugo powinna pojawić się informacja czy randka się udała ;)

W tym roku planujemy jeszcze miot seterów angielskich, od lat cenimy sobie linię angielską tej pieknej rasy i tylko takie psiaki u nas się rodza.

Jeśli wszystko się uda jesienią powitamy na swiecie male kropeczki, wiecej informacji wkrótce.

 

Wszystkie informacje będą pojawialy się na bieżąco na naszej stronie oraz na profilu na FB - https://www.facebook.com/ewa.wojcikmaksymiec/

 

Szczeniaki w naszej hodowli wychowują się w domu jako członkowie naszej ludzko-psiej  rodziny.  Kładziemy duży nacisk na prawidłowy dobór rodziców naszych maluszków, podstawowym kryterium w doborze przyszłych rodziców jesti ich zdrowie, doskonała psychika no i oczywiście anatomia. Nasze maluszki od pierwszych dni życia są otoczone miłością, są zadbane i pod stałą opieką weterynarza. Szczenięta z przydomkiem Lofty trafiają do kochających domow w całej Polsce, oraz wilu krajów na całym świecie. Nsze psy mieszkają m.in.w USA,  Izraelu, na Filipinach, w Brazylii, we Włoszech, Rosji Hiszpanii, Anglii, Irlandi i wielu innych krajach Europy.  Wiele z nich odnosi sukcesy na ringach wystawowych ale to co dla nas najistotniejsze to to iż są członkami cudownych seterowych rodzin.