Nowości
 • HOTEL

  Od 1 czerwca otwieramy domowy hotel dla psów.

  Jednorazowo przyjmujemy maxymalnie 5 psów, zapewniając im domowe warunki oraz stałą opiekę.

  Więcje informacji w panelu HOTEL


Mioty

 • Plany Hodowlane

  Na przełomie roku spodziewamy się na świecie szczeniaków setera irlandzkiego.

  W 2022 roku wiosną planujemy  miot seterów angielskich, od lat cenimy sobie linię angielską tej pieknej rasy i tylko takie psiaki u nas się rodza.

  Mamy rówież nadzieję iż wiosną powitamy nowe pokolenie seterów szkockich Gordon z przydomkiem Lofty.

  Lato i jesień 2022 roku będzie u  nas pod znakiem mahoniu :) ale więcej informacji po Nowym Roku.

   

  Wszystkie informacje będą pojawialy się na bieżąco na naszej stronie oraz na profilu na FB - https://www.facebook.com/ewa.wojcikmaksymiec/

   

  Szczeniaki w naszej hodowli wychowują się w domu jako członkowie naszej ludzko-psiej  rodziny.  Kładziemy duży nacisk na prawidłowy dobór rodziców naszych maluszków, podstawowym kryterium w doborze przyszłych rodziców jesti ich zdrowie, doskonała psychika no i oczywiście anatomia. Nasze maluszki od pierwszych dni życia są otoczone miłością, są zadbane i pod stałą opieką weterynarza. Szczenięta z przydomkiem Lofty trafiają do kochających domow w całej Polsce, oraz wilu krajów na całym świecie. Nsze psy mieszkają m.in.w USA,  Izraelu, na Filipinach, w Brazylii, we Włoszech, Rosji Hiszpanii, Anglii, Irlandi i wielu innych krajach Europy.  Wiele z nich odnosi sukcesy na ringach wystawowych ale to co dla nas najistotniejsze to to iż są członkami cudownych seterowych rodzin.

   

 • zapowiedzi.jpg

  Zapowiedzi

 • Aktualne

 • Odchowane